E turpshme: Nisin ofendimet e serbëve për Kosovën (Video)

Ashtu siç pritej, atmosfera në të cilën do të luajë Skënderbeu në Beograd ka dalë përtej kornizave të lojës.

Tifozët e Partizanit të Beogradit kanë me të hyrë në stadium kanë nisur thirrjet “Kosova është Serbi”, duke shpërfillur thirrjet e drejtuesve të Partizanit që të shmangin thirrjet politike për të mos rrezikuar penalizimin nga UEFA, raporton TopChannel.

Ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut, filloi nga ora 19:00,

dhe është e vlefshme për xhiron e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Evropës.

SHPËRNDAJE