E veshur me bikini dhe lëpirëse në dorë, Ana Kabashi më e zjarrtë se kurrë

Ana Kabashi është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic.

Që nga pjesëmarrja e saj në “The Voice Of Albania” ajo filloi të performonte në klube ku këndohet muzikë ‘live’.

Por jo vetëm për këndimin ‘live’, por ajo komentohet shumë edhe për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Duke qenë se është mjaft e angazhuar me koncerte, ajo ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar në një pishinë.

Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi ku Ana shfaqet me lëpirëse në dorë, e veshur në bikini, ajo po duket më e nxehtë se kurrë, duke bërë që edhe ndjekësit të shpërthejnë në komente./Gazeta Blic

SHPËRNDAJE