E veshur vetëm me të brendshme seksi, Tayna ka diçka për të thënë

Ajo është një ndër reperet më të dashura për publikun shqiptar. Është fjala për Tayna-n, e cila së fundmi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

E duket se sukseset për të nuk kanë të ndalur, pasi vetëm tre ditë më parë ajo ka lancuar këngë më të re me titull “Johnny”.

Edhe pse kënga ka marrë 1.6 milion klikime, Tayna ka një pyetje konfirmuese për fansat e saj.CHECK THIS OUT

Mgid

93vjeçari shqipëtar: Unë dhe gruaja ime i pastrojmë enët e gjakut

“Cila pjese e “Johnny” ju ka pelqy?”, ka shkruar këngëtarja në foton e publikuar në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me të brendshme të bardha.