Edhe me tuta, prezantuesja shqiptare çmend me të pasmet e saj (FOTO)

Ilda Bejleri konsiderohet të jetë njëra ndër prezantueset më seksi të sportit. Ajo na shoqëron pothuajse çdoherë me imazhe të llojllojshme.

Në llogarinë e saj ‘Instagram’, ka mbi 200 mijë ndjekës prej të cilëve komentohet për çdo pozë provokuese dhe paraqitje të saj. Në imazhin e fundit të publikuar ajo shfaqet me një palë tuta të thjeshta, të cilat i’a vënë në pah të pasmet më së miri.

Edhe pse shquhet për elegancën e saj, Ilda edhe në rroba të thjeshta duket edhe më seksi.

Së fundmi ajo u përfol edhe për një lidhje dashurie me deputetin Klevis Balliu, madje dyshja u kap mat por që nuk ishte konfirmuar asgjë.

Para disa ditësh, ishte e ftuar në “Shiko kush luan” ku gjatë një loje i ftuari tjetër, Dren Abazi duhet të zgjidhte një nga vajzat për ta marrë për nuse dhe ai zgjodhi Ilda Bejlerin. “Ilda është e zënë more djalë”, i tha Luana ndërsa Ilda qeshi, por nuk e mohoi.

Ndryshe, ajo cilësohet njëra ndër prezantueset më të suksesshme të sportit./GazetaBlic./

SHPËRNDAJE