Edhe Mihrija bëhet “nënadimreshë” hot

Mihrije Braha di se si të mbaj vetën në formën më të mirë të mundshme.

Ajo në këtë fundvit vërtet ka goditur fortë me setin e saj më të ri të fotografive.

I pamë pothuajse të gjitha fotot që Mihrija kishte pozuar pranë bredhit.

Dukej vërtet seksi dhe shumë në formë.Por, a e keni parë Mihrijen se si duket me teshat e “Babagjyshit” të vitit të ri, shkruan “Kosovarja”.

Tani ne ua sjellim foton që ta shihni. Vërtet Mihrija në këtë foto duket shumë bukur, por, dhurata nuk ka për të gjithë ju.

SHPËRNDAJE