Edhe Miriam Cani me ndërhyrje kirurgjike…(Foto)

Miriam Cani është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, pos për këngët dhe vokalin e saj, ajo njihet edhe si njëra ndër femrat më simpatike dhe elegante të skenës, shkruan ORAinfo.

Që nga lindja e vajzës nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor, por pak ditë më parë ka paralajmëruar se po përgatitet për një të tillë.

Miriami edhe pse jo me projekte muzikore, vazhdon të mbetet aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Foto para ndërhyrjeve

Ajo njihet si njëra ndër femrat më natyrale të skenës, pra sa i përketë ndërhyrjeve kirurgjike.

Por, nuk ka shpëtuar e tëra pa një intervenim në fytyrën e saj, duke bërë kështu mbjelljen e vetullave.

Këtë mund ta vëreni nga fotot se si ishte ajo më parë dhe si duket tani.

/

SHPËRNDAJE