Edhe pse nënë, nusja e Hetemit e ka trupin si ‘peshk’, tregon ajo si e arrinë këtë

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar.

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”

Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

Edhe Dhurata është përgjigjur në disa pyetje, por ajo që ishte qesharake, “Çka han që e ki trupin si peshk”, njëjtë i është përgjigjur edhe Dhurata.

“Peshqi”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE