Edhe pse të ndarë: Ky veprim tregon se Roberi ‘e pëlqen’ ende Norën

Muajin e kaluar çifti i njohur i estradës shqiptare Nora Istrefi dhe Robert Berisha deklaruan se janë ndarë, por ky i fundit ende ia pëlqen fotot asaj.

Nora së fundi ka publikuar një fotografi të bukur në Instagram, ku Roberi nuk ka hezituar pa ia bërë like.

Këngëtarja është shfaqur mjaft elegante me një fustan të shkurtër dhe një stil të veçantë flokësh.