Edhe Vjosa Osmani grimohet nga Sellma, presidentja shkëlqen e tëra

Grimerja e njohur Sellma ka publikuar një fotografi me presidenten Vjosa Osmani, të grimuar nga duart e saja.

Sellma e ka uruar Osmanin për postin e presidentes teksa thekson se ndihet e nderuar që Presidentja e Kosovës grimohet nga ajo.

Postimi i saj i plotë:

Dhe s’ka ku te shkoj me lart, ekselenca e saj, Presidentja e Kosoves, znj. Vjosa Osmani