Egzona në festë, me fustan ‘xixa-xixa’, ajo befason të pranishmit

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit. Ajo tani po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave.

E vetëdijshme për këtë ajo është shumë aktive në rrjetet socaiale.

Egzona muaj me parë ka hapur edhe një biznes të cilin po e menaxhon me sukses.

Ajo tashmë është shtatzënë e edhe e tillë është mjaftë aktive.

Egzona sot ka festë ku ka ftuar shoqërinë e saj në sallonin të cilin qe një kohë po e drejton me shumë sukses. E veshur me fustan të gjatë me ‘xixa-xixa’ dhe me bark të fryer, Egzona po shkëlqen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE