Egzona po ushqehet shëndetshëm pas lindjes, ja çka po ha sot

Egzona Muqiqi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Para pak muajsh ajo lindi binjakë dhe menjëëherë pas lindjes u kthye në formën e saj më të mirë trupore.

E për këtë ajo duket se po përkujdeset shumë, pasi po mundohet të ushqehet vetëm shëndetshëm./ORAinfo/