EKSKLUZIVE: Kjo është lista e asamblesitëve të LDK-së në Prishtinë (Dokument)

Numrimi i votave për kryetar të Prishtinës ka përfunduar, kurse ai për asamble komunale ende po vazhdon.

94.07% të votave për asamble komunale  janë numruar deri më tani në kryeqytet.

Garë e ngushtë është duke u zhvilluar mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Botapress ka siguruar listën e kandidatëve për asamble komunale nga LDK të cilët kanë siguruar vota të mjaftushme për asamble të komunës së Prishtinës, shkruan Botapress.info

Listës i prin Haki Dragusha me gjithësej 1530 vota.

 

Kjo është lista e plotë:

 

SHPËRNDAJE