Elita del me djalin, publikon foto nga pjesa më e veçantë e shtëpisë

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaft shumë këtë periudhë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë me djalin.

E në foton që ka publikuar shihet pjesa më e veçantë e shtëpisë ku e kanë mbushur me fotografi të tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE