Elita po duket si zonjë e vërtetë e veshur me komplete të bardha, do ta ‘shkri’ Gjikon

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete të bardha dhe po duket si zonjë e vërtetë.

SHPËRNDAJE