Elita Rudi në fotografinë e fundit ‘trullos’ fansat, fokusin e vë tek gjoksi

Elita Rudi është moderatore e njohur në ekranet e televizioneve shqiptare dhe njëkohësisht është edhe bashkëshortja e reperit Gjiko.


Ajo është emër shumë i përfolur i mediave rozë edhe një imazh i thjeshtë i saj bëhet lajm. Moderatorja është aktive në rrjetet sociale, e më së shumti në Instagram ku numëron hiq më pak se 628 mijë ndjekës. Një numër shumë i madh i fansave për një moderatore.

Elita sjell çdo ditë fotografi për fansat ku shpesh edhe ekspozon trupin e saj.

Së fundi ajo ka sjell një fotografi me një fustan ngjyrë portokalli, ku në fokus ka vënë gjoksin e saj që edhe ka trullosur fansat e saj. /gazetametro.net

SHPËRNDAJE