Elita Rudi vjen “shpërthyese” në të portokalltë, kaq elegante duket ajo

Është ndër prezantueset më të komentuara të momentit.

Elita Rudi po shijon famën e saj si moderatore dhe jo vetëm, ku këtë e dëshmon edhe fakti se ajo në Instagram ka tashmë mbi 469 mijë ndjekës, shkruan Kosovarja.

Ajo njihet edhe për format e saj trupore, që janë për tu marrë lakmi, e pa hezituar fare edhe ekspozohet në mënyra të shumta.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Kësaj radhe, Elita Rudi ka ardhur me një pamje vërtetë mahnitëse, duke pozuar me një fustan të shkurtë ngjyrë portokalli, e cila vë në pah edhe këmbët e saj tërheqëse.

Përndryshe, ajo momentalisht po shijon lidhjen e saj me reperin e njohur Gjiko, i cili tashmë ka publikuar edhe albumin e tij të ri “Energjiko”. /Kosovarja/

SHPËRNDAJE