Elita shfaqet nga Italia, vishet me fustan të gjatë, por vëmendja është tek barku i saj

Pas dasmës Elita dhe Gjiko kanë shijuar muajin e mjaltit.

Ata të dy kanë bërë postime nga më të ndryshmet nga koha që kaluan së bashku, shkruan ORAinfo.

Pas kësaj Elita po vazhdon të jetë mjaftë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga Italia, e veshur me fustan.

Por, barkun e ka mbuluar me ҫantë për të mos u vërejtur./ORAinfo/

Pas dasmës Elita dhe Gjiko kanë shijuar muajin e mjaltit.

Ata të dy kanë bërë postime nga më të ndryshmet nga koha që kaluan së bashku, shkruan ORAinfo.

Pas kësaj Elita po vazhdon të jetë mjaftë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga Italia, e veshur me fustan.

Por, barkun e ka mbuluar me ҫantë për të mos u vërejtur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE