Elvana Gjata nuk ka drojë të tregojë atë që nuk duhet

Megjithëse tashmë të gjithë e dinë se nga i vjen pasuria Elvana Gjata nuk ka drojë ta tregojë bujshëm atë.

Ajo së fundmi ka befasuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram ku nuk ka nxjerre ne pah vetëm format e tonifikuara.

Ajo duket se po i kalon pushimet në një jaht luksoz për më tepër me rrob banje dhe kapele chanel qe vetëm ato kushtojnë rreth 1 mije euro.

SHPËRNDAJE