EMOCIONUESE/Nëna kosovare përshëndetet me vajzën, e përcjell për tek dhëndrri (Video)

Një video e cila po qarkullon në rrjetin social Youtube, shihet një cift i ri  kosovar i cili bëhët gati për martesë. Cifti nga Kosova kanë hedhur momentet e tyre të martesës në këtë kanal televiziv.

Aty ndër të tjera shihet momenti emocionues kur përshendetet nëna bashkë me të bijën, dhe duke i uruar asaj fat e shëndet në jetën e re bashkëshortore.

Ky moment mjaft prekës mund të ndiqet nga minuta e 4.38. /Botapress.info

Ja video: