Enca bën ndryshimin drastik në pamje, vështirë ta njihni

Enca preferon të eksperimentoj me dukjen e saj, e këtë e ka bërë edhe gjatë kësaj kohe kur të gjithë janë duke qëndruar të izoluar.

Këngëtarja e njohur e cila pak ditë më parë paralajmëroj ndryshimin, tashmë këtë e ka bërë, shkruan Indeksonline.

Enca ka sjellur imazhet e reja në llogarinë e saj në Instaram ku shihet se nga flokët e saj natyrale tashmë ato i ka lyer me ngjyrë gri.

“Pamje e re, kush është kjo?”, ka shkruar Enca e cila dukej më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Ajo mori komente të shumta pozitive nga miqt dhe adhuruesit e saj, të cilët e mirëpriten këtë ndryshim të artistes.

SHPËRNDAJE