Enca e sapo dal nga dushi shfaqet pa makijazh, por nuk lë anash provokimin

Këngëtarja Enca Haxhiu sapo ka publikuar një video e cila shihet pa makijazh.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, e ka ndarë foton me ndjekësit dhe fansat e saj.

‘“Kushedi sa e shemtuar je pa makeup” Miremengjes ‘, ka shkruar ajo në video.

Artistjam, shihet me flokët e lagura  edhe pse pa make-up ajo po duket bukur.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se do sjellë projekte muzikore gjatë kësaj vere.

I fundit i saj vazhdon të mbetet ‘Hajde‘ me 6 milionë shikime në YouTube.

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE