Enca publikon këngën e re, befason me paraqitjen e saj

Edhe një këngë e re ka dalë në tregun muzikorë.

Enca Haxhia sapo ka publikuar këngën më të rë.

Kënga mban titulliun “MWAH” dhe Enca vjen me skena të nxehta si gjithmonë.

Beati i këngës është bërë nga Mixey & Apollo, melodia dhe teksti nga vetë Enca.

SHPËRNDAJE