Enca tregon videon e saj të preferuar ku shfaqet komplet e zhveshur (Video)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca përveç punës së saj në muzikë shpesh provokon me pamjen e saj.
E tillë është shfaqur shumë herë në fotografi, video dhe spote të ndryshe. Por ajo sot ka treguar se cila është video e saj e preferuar.

Ajo shfaqet në vaskë teksa po xhironte njërin nga spotet e saj dhe dukej tepër provokuese teksa mundohet që ti fshehë gjinjtë.

Video ime e preferuar” kishte shkruar Enca.

SHPËRNDAJE