Encës gati sa nuk i eksplodojnë gjoksat në pozën e fundit

Enca u zgjua e grimuar dhe me një ndryshim në dukje.

Enca Haxhia kohën e fundit ka eksperimentuar shumë me pamjen, saktësisht me stilin e flokëve.

Ditën e sotme, këngëtarja e filloi me disa fotografi të realizuara në shtrat, ku shfaqet me gërsheta vjollcë.

Më pastaj, ajo u shfaq me një palë bikini rozë, por nuk zbuloi nëse është duke bërë ndonjë fotosesion apo xhirime për klip.

Kujtojmë se “Ku mbete” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, ndërsa pritet që shumë shpejt të vjen me tjetër këngë të re.

SHPËRNDAJE