Eneda Tarifa kopjon ‘pikë e presje’ koreografinë e këngëtares me famë botërore

Eneda Tarifa është rikthyer në festivalin “Kënga Magjike” 2019 me këngën “Ma zgjat dorën”, e cila po cilësohet si njëra ndër këngët fituese.

Këngën e saj Eneda e ka shoqëruar edhe me një koreografi ku dhe u paraqit në natën e parë të këtij festivali.

Tashmë videoja është publikuar në rrjete sociale, por Eneda Tarifa ende nuk ka bërë ndonjë reagim rreth kësaj.

Kujtojmë se nata finale e festivalit Kënga Magjike do të mbahet këtë të shtunë, me datë 7 dhejtor.

VIDEOhttps://streamable.com/rmm89

SHPËRNDAJE