Engji bën stilin më interesant të flokëve, por vëmendjen e merr ky detaj

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot Engji ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë bukur.

Ajo që bie në sy është vathi në hundën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE