Eni Koçi me imazhe të reja, këtë herë në fokus të pasmet “gjigante” (Foto)

Këngëtarja e njohur, Eni Koci është parë shumë provokuese edhe këtë herë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një palë pantallona të gjera dhe bluzë të bardh.

Por ajo që binte më shumë në sy janë të pasmet goxha të majme të këngëtares së njohur nga Shqipëria.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

“Nëse nuk e gjen dot dielli, bëhu dielli” ka shkruar Eni./Indeksonline/

SHPËRNDAJE