Era Istrefi i lë të gjithë me ‘gojë hapur’, çmend fansat me të pasmet bombastike

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në Kosovë e Shqipëri, por jo vetëm. Kënga e saj Bonbon bëri bujë në të gjithë botën dhe i dha bukuroshes një famë që ndoshta as ajo vetë nuk e kishte menduar.

Motra e Nora Istrefit, njihet për postimet e saj sensuale, dhe tek tuk provokuese për fansat. Së fundmi ajo ka publikuar në Instagra, disa foto nga shtëpia e saj, ku bie në sy direkt foto e parë, ku duket Era me folët e kuqe flakë, trupin elegant dhe të pasmet seksi, që çdo vajzë do i kishte zili.

“Duke kërkuar djaloshin tim”, shkruan ajo krahas postimit.

SHPËRNDAJE