Era Istrefi sapo publikoi foto të reja nga Rusia, këto momente iu kanë ikur

Për Erën performanca në Botëror padyshim që ishte ngjarja më e madhe në karrierën e saj.

EraIstrefi, Ëill Smith dhe Nicky Jam ishin ‘treshja’ që dje pushtuan mediet rozë nëpër botë

Po ndryshe nga dy reperët e famshëm, Era po e përjeton këtë me një ndjenjë më ndryshe e këtë po e tregon edhe numri i madh i postimeve të saj.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

Era edhe njëherë ka bërë një përzgjedhje nga momentet më të mira të kësaj performance duke treguar se kjo ishte dita më e mirë e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE