Era nga Gjakova, maturantja me linja perfekte

Ky muaj padyshim se i takon të themi se është muaji i maturantëve, por edhe muaji ku patjetër se edhe del në pah hijeshia e vajzave të Kosovës.

Veshje të bukura e paraqitje seksi kanë pasur disa nga maturantet që janë veçuar në shkollat dhe qytetet e tyre.

Para syve të KFOR-it 4 serbë sulmojnë ushtarin e UÇK-së, por ky ua merr kallashnikovin dhe i poshtëron:

Sot do ju prezantojmë atë që ishte më e përfolura në Gjakovë.

Zeshkanja seksi është Era Nixha.

SHPËRNDAJE