Është shtatzënë, por nusja e Ledrit çuditi të gjithë me këtë veprim

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë dyshja që së shpejti priten të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë e konfirmuan ditë më parë publikisht duke shpërndarë një video në llogaritë e tyre në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Është Sara ajo më aktivja me postie në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se edhe pse shtatzënë, ajo po e vozit veturën.

E kjo padyshim i ka habitur ndjekësit e saj.

SHPËRNDAJE