Familja Limani kërkon ndihmë për të birin me leukemi, SHPËRNDAJENI shkrimin për ta ndihmuar

Një prind nga Vitia, po kërkon ndihmë për të shëruar djalin e tij 19 vjeçar.

Ka pesë muaj që Valmir Limani po trajtohet në Turqi, por që ti shpëtojë vdekjes po i duhen 90 mijë euro, njofton Klan Kosova.

Andaj ju lexues të nderuar shperndajeni kete artikull, ne menyre qe donatoret e mundshem ta shohin rastin.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Sensibilizimi i opinionit permes nje shperndarje te shkrimit per ju mund te jete veprim i vogel, por per Valmirin mund te jete jetik.

Shikojeno kroniken per kete rast.

SHPËRNDAJE