Fatmir Limaj e Bilall Sherifi dalin nga Kuvendi, ky është veprimi i tyre

Pas takimit përfaqësuesit me kryetarin Veseli edhe përfaqësuesit e NISMA-së kanë dal nga Kuvendi Kuvendi.

Fatmir Limaj e Bilall Sherifi janë parë duke dalë nga ndërtesa e Kuvendit, ndonëse nuk kanë pranuar të prononcohen para agzetarëve, raporton Arbresh.info.

Pak më parë u raportua se është arritur një marrëveshje për votimin e nesërm të Demarkacionit ndonëse ende nuk ka zyrtare asgjë nga kjo parti.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE