Festa e ekipit të Real Madridit në zhveshtore pas fitores ndaj PSG-së

Pas ndeshjes, Real Madrid festoi në zhveshtoren e stadiumit Parc des Princes. Real Madrid u kualifikua në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo me shokë fituan edhe ndeshjen e kthimit ndaj Paris Saint-Germain me rezultat 2:1.

Pas ndeshjes, ekipi festoi në zhveshtoren e stadiumit Parc des Princes, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo dhe yjet e tjerë të “Los Blancos” duken të lumtur pas fitores së madhe ndaj PSG-së.

SHPËRNDAJE