Festë e madhe për ditëlindjen e Zërit, Elita e Gjiko bëjnë këtë gjest para mysafirëve

Sonte është ditëlindja e parë e Zërit, djalit të Elitës dhe Gjikos.

Ҫifti kanë organizuar një festë të madhe, shkruan ORAinfo.

Nga pamjet është mësuar se ka mjaftë të ftuar në këtë festë.

Elita e Gjiko kanë publikuar video e foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Një ndër to është edhe videoja ku ҫifti shihen duke u puthur.

VIDEO

SHPËRNDAJE