Festë në familjen e Hashim Thaçit

Për Endrit Thaçin, djalin e presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçit, është një ditë e veçantë. 

Ai sot feston ditëlindjen e tij të 19-të.

Ndryshe, Endriti është djali i vetëm i presidentit të vendit, Hashim Thaçit dhe i bashkëshortes së tij, Lumnije Thaçit.(Kliko mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Kujtojmë që Endriti vitin e kaluar ka përfunduar shkollën e mesme.

SHPËRNDAJE