Festë në familjen Fejzullahu, ja për çfarë bëhet fjalë

Sot ka festë në familjen e Ermal Fejzullahut.

Kjo ngase, vajza e këngëtarit, Ermal Fejzullahu, Era feston sot ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i familjarëve.

Është kjo, bashkëshortja e Ermalit, Ariana e cila ka zgjedhur dy fotografi për të uruar vajzën e saj për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen engjulli im i vogël”, shkruan ajo.

Ndryshe, Ermali dhe Ariana janë të martuar që disa vite të cilët tashmë janë prindër të tre fëmijëve(Arti, Era, Buna).

SHPËRNDAJE