Festimi i presidentes së Kroacisë para syve të kryeministrit rus [Video]

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Fitores së Kroacisë iu është gëzuar mjaft shumë edhe presidentja kroate, e cila është një fanse e madhe e kombëtares.

Pas golit në vazhdime të qendërmbrojtësi Vida, presidentja Kitarovic qohet në këmbë duke festuar në afërsi të kryeministrit rus Dmitry Medvedev dhe presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino. /IndeksOnline/Veriu.info

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

 

 

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE