Fillon ndeshje, përpara Kosovë

Ka filluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Azerbajxhanit.

Tashmë gjyqtari francez e ka dhënë fishkëllimën e fillimit të ndeshjes në mes të Kosovës dhe Azerbajxhanit.

Kjo është ndeshja finale e Kosovës për këtë edicion në Ligën e Kombeve dhe me një barazim ose me një fitore ata do të kalojnë në Ligën C dhe do të jenë në gjysmëfinale të Ligës D, ku në rast se nuk kualifikohen me grupet klasike, atëhërë ata do të luajnë në gjysmëfinale fillimisht dhe mandej në finale. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE