Filmohet nga prapa, Tayna çmend me trupin (Foto)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Reperja Tayna, nuk ka si të mos jetë pjesë e pandashme e shtypit rozë.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale dhe ndan imazhe të ndryshme dhe provokuese, Tayna është në fokus gjithnjë, shkruan lajmi net.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instagram e cila është duke kërcyer dhe kënduar njëkohësisht, e cila vë në pah të pasmet.

Tayna është e re në moshë por shquhet për linjat trupore, për të cilat punon vazhdimisht në palestër.

“Columbiana”, “Shqipe” dhe “Fake”, janë tri super hitet e Taynës që kanë marrë miliona klikime në kanalin, Youtube.

Vlen të ceket se Tayna konsiderohet të jetë rivale e shumë artisteve të reja të estradës.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE