Fituesja e “Këngës Magjike” tregon sa kohë mund të rrijë pa bërë sek..

Anxhela Peristeri është padyshim një nga personazhet më të përfolur të momentit.

Këngëtarja ka qënë e ftuar në emisionin “Prive” dhe nuk ka shpëtuar dot pa iu përgjigjur edhe pyetjeve ngacmuese.

E pyetur se sa kohë mund të qëndronte pa kryer marrëdhënie seksuale, këngëtarja ka habitur me përgjigjen e saj. “Uh shumë kohë.Sa të duash. Unë mundem shumë. Ku di, një vit dy ose edhe tre.”- ka thënë Anxhela.

Këngëtarja sapo është shpallur fituese e festivalit “Kënga Magjike”, duke triumfuar me baladën e saj “E çmendur”. Shumë e emocionuar për fitoren Anxhela rrëfeu se kishte kohë që e dëshironte fitoren në këtë festival.

SHPËRNDAJE