Fjalët e kësaj plake po dridhin internetin

Një video mjaft interesante po qarkullon kohëve të fundit në rrjete sociale. Bëhet fjalë për një grua të moshuar e cila përmes disa vargjeve rrëfen për regjimin e Sllobodan Millosheviqit dhe për të bëmat e serbëve në luftën e fundit në Kosovë.

Ajo në këtë video e lavdëron ish-presidentin e SHBA-ve për ndihmën dhënë Kosovës në kohërat e vështira. Ajo e uron atë për më të mirat në jetë.

Ajo fjalë ka edhe për ish-presidentin historik të Kosovës, Ibrahim Rugovën.
Kritika ajo ka për deputetët në Kuvend pasi që, sipas saj, ata nuk po mendojnë aspak për popullin.

SHPËRNDAJE