Fjolla Morina dhe Ana Kabashi vijnë me një vallëzim sensual në rrjetet sociale

Këngëtaret Fjolla Morina dhe Ana Kabashi janë dy nga emrat e komentuar në mediat rozë.

Përveç projekteve të njëpasnjëshme që sjellin, bukuroshet më së shumti përfliten për linjat e tyre trupore.

Ato mbrëmë kanë qenë së bashku në një klub nate, ndërsa janë shfaqur me një vallëzim tejet sensual në rrjetet sociale.

Videoja është publikuar në Instagram nga këngëtarja Morina dhe duket se ato po argëtohen mjaft shumë pranë njëra-tjetrës.

SHPËRNDAJE