Fjolla Morina iu çon peshë me këtë video, fut trëndafilin mes… (VIDEO)

Provokimet janë të shumta dhe të shpeshta nga këngëtarja Fjolla Morina, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse përveç zhveshjes në klipe, nuk mungon dhe ajo në jetën e përditshme, duke treguar më shumë nga trupi i saj.

E mbrëmë ajo ka publikuar disa pamje në llogarinë e saj në Instagram. Në njërën fotografi shihet teksa dikush i ka kapur gjoksin asaj dhe Fjolla pa problem e ka publikuar edhe për ndjekësit e saj.

“Kuku qyqjaaaa”, ka shkruar Fjolla.

Përveç kësaj Fjolla ka publikuar edhe një video tjetër, ndërsa ka futur trëndafilin në mes të gjoksit të saj.

SHPËRNDAJE