Fjolla publikon imazhe atraktive nga pushimet në këtë vend të njohur!

Ajo është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare dhe jo më kot.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina, e cila rrëmben vëmendje thuajse me çdo postim të saj shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Këto ditë, 33-vjeçarja është duke i shijuar pushimet me familjen, ku si destinacion ka zgjedhur Malin e Zi.


Zeshkania ka publikuar disa imazhe atraktive në rrjetin social, Instagram, derisa duket tejet në formë.

Fjolla tash e një kohë është duke punuar në projektin e ri, të cilin pritet ta prezantojë së shpejti para publikut.

Ndryshe, javë më parë ajo u komentua shumë për një paraqitje të ekzagjeruar që pati në një koncert të mbajtur në sheshin e Skënderajt.

SHPËRNDAJE