Fli, matia e pite, Rita Ora pa dyshim që po e shijon vendlindjen

Rita Ora arriti para pak castesh në Kosovë.

Kurse tashmë duket se ajo është vendosur në hotel ku edhe i janë servuar shumë ushqime shqiptare, si flia pite dhe mantia.

Këto i ka publikuar vet Rita në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë të kënaqur. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ndërkaq ajo ka publikuar edhe imazhe të binës ku ajo do të performoj dhe ka shkruar se do të jetë natë magjike.

SHPËRNDAJE