Florie Besholli e LDK-së merr përkrahje në Llapashticë dhe Bradash

Sot po zhvillohet dita e pestë e fushatës zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit, shkruan gazeta online veriu.info.

Kandidatja e LDK-së për deputete, Florie Besholli, ka marrë përkrahje të banorëve të Llapashticës dhe Bradashit.

Kujtojmë që Besholli në këto zgjedhje mban numrin 27.

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE