Formula perfekte për një jetë të gjatë dhe pa sëmundje. Ja receta se si ta përgatitni

Formula perfekte për një jetë të gjatë. Një lëng që do të jetë një kontribut për t’ju lejuar të gëzoni më shumë nga jeta.

Përbërësit: – Lëngu e 1/2 limoni; – 4 karrota; – 1 rrënjë xhenxhefil (2 cm); – 3 mollë

Përgatitja e këtij lëngu është jashtëzakonisht e lehtë. Thjesht pas larjes vendosini përbërësit në blender deri në marrjen e një mase të trashë. Pijeni në mëngjes herët.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

SHPËRNDAJE