Foto e rrallë: Ja si dukej si student njëri prej drejtuesve kryesor të PDK-së (Foto)

Sa ishe në pozitën e shefit të grupit parlamentar të PDK’së, ka qenë politikani më i përfolur.

Adem Grabovci, që kur nuk është kandiduar për deputet nga PDK’ja, është tërhequr pak nga jeta politike.

Por me politikë nuk është marrur as në rininë e tij, pasi në atë kohë ishin studimet dhe dashuria ajo që kishte rëndësi për Grabovcin, shkruan Magazina.al

Në disa fotografi të rralla të siguruara nga Magazina.al, Grabovci shihet në kohën kur ishte në studime, e në atë kohë ai sapo ishte njohur me bashkëshorten e tij Kumrijen me të cilët tani ka dy fëmijë.

SHPËRNDAJE