Françeska paraqitet plot stil e elegancë !

Modelja e njohur, Françeska Jace njihet për format trupor dhe për bukurin që posedon.

Ajo po ashtu njihet edhe për stilin e veshjes që ka, ku në çdo fotografi paraqitet me plot stil, duke treguar se ka shije në përzgjedhje të rrobave.

Elegante dhe me plot stil është paraqitur në fotografinë e fundit, ku shihet që është veshur me rroba të kompanisë së njohur të modës, Fendi.

SHPËRNDAJE